AceMU

Forum Prywatnego Serwera Ace MU


  • Index
  •  » Pomysły
  •  » Pomysł- Oficjalne podziękowania dla wielkiego "guru" kamyk-a (2Face)

#1 2009-05-25 18:08:28

Sydonik

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-05-05
Posty: 3
Punktów :   

Pomysł- Oficjalne podziękowania dla wielkiego "guru" kamyk-a (2Face)

Witam. Chciałbym żebyście się wypowiedzieli na temat "wielkiego" siewcy kultury na serwerze jakim jest ...
kamyk vel parufeczka vel...(niech każdy sobie dopisze co chce , ja takie określenia czytałem na temat tegoż osobnika.)
  Jak to się dziś dowiedziałem , moja gra  na tym serwerze ogranicza się tylko do tego, że po włączeniu komputera  klikam dwa razy na ikonce main-a .  Skąd taki wniosek zapytają się dociekliwi ? Już odpowiadam.
Gra z nami w/w osobnik i jest tak dobry  we wszystkim , że łza mi się w oku kręci jak sobie pomyślę. Osobnik ten pomaga wszystkim , rozdaje wszystko  itp,itd. Taka postawa jest warta oficjalnego podziękowania.
  Z tego oto miejsca chciałbym oficjalnie podziękować Ci nasza (pomagalska) PARUFECZKO - jeśli mógłbym coś dodać to tylko to :
PRZESTAŃ JUŻ WSZYSTKIM POMAGAĆ - DAJ LUDZIOM SPOKOJNIE GRAĆ!!!
I nie piszę tego z niskich pobudek- jest to troska o twoje zdrowie( bo jeśli masz tyle lat co podają różne strony, to czas najwyższy  zadbać o nie  żebyś nam tu w kalendarz nie walnoł)


No to czekam na wasze wypowiedzi w temacie "pomocy"( kultury  itp)  osobnika kamyka

Pozdrawiam .

Offline

 

#2 2009-05-25 18:28:40

Marcinos

Writer

Zarejestrowany: 2009-05-08
Posty: 28
Punktów :   

Re: Pomysł- Oficjalne podziękowania dla wielkiego "guru" kamyk-a (2Face)

"pan" Kamyk już dawno powinien dostać warna jak nie bana za nazywanie ludzi "szmaciarzami" - no chyba że to normalne u niego w domu lub w otoczeniu się woła na ludzi... a podobno ma 48 lat - ciekawe...


Ing: SirPadre

Offline

 

#3 2009-05-25 20:26:36

saiyan955

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-05-19
Posty: 8
Punktów :   

Re: Pomysł- Oficjalne podziękowania dla wielkiego "guru" kamyk-a (2Face)

no bo ma 48 lat

Offline

 

#4 2009-05-25 21:41:33

_Sheyk_

Writer

Skąd: Nowy Targ
Zarejestrowany: 2009-05-05
Posty: 50
Punktów :   
WWW

Re: Pomysł- Oficjalne podziękowania dla wielkiego "guru" kamyk-a (2Face)

48 - ... ? Coś powątpiewam... Vel dziadzio n00bek :F A temat to nie wiem po co... Żeby spamić na forum ? Bezsens.

Ostatnio edytowany przez _Sheyk_ (2009-05-25 21:42:47)

Offline

 

#5 2009-05-25 23:32:46

kebabr

ProWriter

6753943
Zarejestrowany: 2009-05-02
Posty: 65
Punktów :   -1 

Re: Pomysł- Oficjalne podziękowania dla wielkiego "guru" kamyk-a (2Face)

Oj już nie macie czego się czepiać. Zacznijcie grać a nie ciągle narzekacie. A to że piszę o Kaszalotach szmaciarze to nie znaczy, że są szmaciarzami tylko, że moim zdaniem są szmaciarzami.

Sheyk też się zastanawiam. Btw. noobek to chyba słaby gracz  więc mylisz pojęcia.

Ostatnio edytowany przez kebabr (2009-05-25 23:35:14)

Offline

 

#6 2009-05-25 23:59:31

Marcinos

Writer

Zarejestrowany: 2009-05-08
Posty: 28
Punktów :   

Re: Pomysł- Oficjalne podziękowania dla wielkiego "guru" kamyk-a (2Face)

Aha znaczy że jak napiszę " Kamyk Ty frajerska parufko" to nie znaczy, że jesteś frajerską parufką ale 50% serwera tak uważa że jesteś frajerską parufką ... Twój tok myślenia mnie dobija ale to chyba już z wiekiem tak przychodzi, że człowiek ma problemy...

A po co jest ten wątek - hmm bo robisz z siebie wielkiego Pro co "ciągnie" ten serwer, pomaga i w ogóle - przestań pisać na ludzi pierdoły to będzie spokój i tyle a jak chcesz posprawdzać kto jest szmaciarzem czy tam frajerską parufką to czas pokaże...


Ing: SirPadre

Offline

 

#7 2009-05-26 00:54:24

kebabr

ProWriter

6753943
Zarejestrowany: 2009-05-02
Posty: 65
Punktów :   -1 

Re: Pomysł- Oficjalne podziękowania dla wielkiego "guru" kamyk-a (2Face)

W tej grze chodzi aby mieć silną postać a powymieniać uprzejmości można przy okazji. Tego pierwszego nie umiesz to drugie też kiepsko Ci wychodzi. Myślę że Twoje zdanie podziela nawet z 75% serwa bo w przybliżeniu tyle liczy wasz sojusz, który zresztą pokazał na co was stać na ostatnim cs 20 minut i strzała.

Offline

 

#8 2009-05-26 07:02:18

Marcinos

Writer

Zarejestrowany: 2009-05-08
Posty: 28
Punktów :   

Re: Pomysł- Oficjalne podziękowania dla wielkiego "guru" kamyk-a (2Face)

No wiesz na Globalu może i bym znów grał 24/7 ale na privie to nie ma sensu bo go mogą w każdej chwili off`nąć. Fakt, że na Twojej postaci nie grasz sam tylko kilka osób to też fakt więc nie wiem do czego pijesz?o_O. Fakt, że porównujesz 40 rr do 5 czy nawet 10 rr jest kompletną głupotą - no ale tu znów wracamy do tego kto ile gra... Chcesz sobie dalej wyliczać swoje "sukcesy" to czekam

A czy kiepsko mi wychodzi wymiana uprzejmości - masz racę w 100% ja nie piszę do Ciebie w grze "Ty szmaciarzu" - ciekawe czemu - upss chyba się kultura kłania ...


Ing: SirPadre

Offline

 

#9 2009-05-26 07:32:59

_Sheyk_

Writer

Skąd: Nowy Targ
Zarejestrowany: 2009-05-05
Posty: 50
Punktów :   
WWW

Re: Pomysł- Oficjalne podziękowania dla wielkiego "guru" kamyk-a (2Face)

Oj Kamyczku pomyliłem się fakt ^^ Wujo n00buś to jest Riddluś ^^ A ty będziesz Dziadzio parufka xD A ogólnie ten temat to na kij wam ? Jakby kamyka nie było to też by serw istniał, nie przesadzajcie -.-'

Offline

 

#10 2009-05-26 08:04:16

Marcinos

Writer

Zarejestrowany: 2009-05-08
Posty: 28
Punktów :   

Re: Pomysł- Oficjalne podziękowania dla wielkiego "guru" kamyk-a (2Face)

_Sheyk_ napisał:

Oj Kamyczku pomyliłem się fakt ^^ Wujo n00buś to jest Riddluś ^^ A ty będziesz Dziadzio parufka xD A ogólnie ten temat to na kij wam ? Jakby kamyka nie było to też by serw istniał, nie przesadzajcie -.-'

Ja to wiem, żeby istniał ale Kamyk uważa się za Dziadziunia co ciągnie ten serwer Jak odejdzie to serwer padnie - hmmm nie ma to jak samouwielbienie

A po co taki temat - zapewne, żeby Dziadziunio miał gdzie elokwencją zabłysnąć


Ing: SirPadre

Offline

 

#11 2009-05-26 08:38:29

kebabr

ProWriter

6753943
Zarejestrowany: 2009-05-02
Posty: 65
Punktów :   -1 

Re: Pomysł- Oficjalne podziękowania dla wielkiego "guru" kamyk-a (2Face)

I kto to pisze??Całą Gildią expiliście biednego Erazma i okazało się ,że postać nic nie warta w grze>

Dałbym wam ze 30 ss jak się wyrażacie o innych graczach ale jak już wspomniałem na forum brzydzę się tym co wy umiecie najlepiej>>donoszeniem i kablowaniem innych graczy.To opanowaliście do perfekcji.A przez wiele lat prawie zawsze będąc w TOP przyzwyczaiłem się do waszych zazdrosnych tekstów.Już kiedyś tłumaczyłem na czym polega gra w MU.Ale niewiele pojęliście co mnie w ogóle nie dziwi.Zamiast się skupiać na mojej osobie zacznijcie grać w MU.To co robicie jest Li tylko bezmyślnym expieniem,a nie grą w MU.

A dlaczego uważam ,że Kamelot to szmaciarze??Nie ja was zdradziłem przed CSem.Mieliście prawo postąpić jak postąpiliście ,to tylko gra i zabawa.Ale nie mówcie ,ze all jest OK.Tylko zastanawiam się jakim prawem zaczerpnęliście tę nazwę.Jakby w rzeczywistości istniał król Artur to by się w grobie przewracał ,że takie gnojki besztają idee Kamelotu.

A z tych waszych Sir i Lady to nie 50,ani 70% tylko pełne 100% serwera leje.

Offline

 

#12 2009-05-26 10:53:38

Marcinos

Writer

Zarejestrowany: 2009-05-08
Posty: 28
Punktów :   

Re: Pomysł- Oficjalne podziękowania dla wielkiego "guru" kamyk-a (2Face)

Dziaduniu i o to właśnie chodzi bo my sami z tego lejemy I po to właśnie to było

Co do "zdrady" przed CS - może nie każdy wie (chociaz i tak nikt na to forum nie wchodzi ) to poszło o to że Ty wybierasz sobie ludzi w gildi, w której nawet nie jesteś GM. No ale pogoda się robi i mniej się będzie grało w MU (na szczęście) bo to poryta gra na maxa

A tak już na luzie to więcej luzu - za dużo chyba grasz w to MU bo do wszystkiego podchodzisz na poważnie Paruffko


Ing: SirPadre

Offline

 

#13 2009-05-26 11:59:12

kebabr

ProWriter

6753943
Zarejestrowany: 2009-05-02
Posty: 65
Punktów :   -1 

Re: Pomysł- Oficjalne podziękowania dla wielkiego "guru" kamyk-a (2Face)

W sumie to masz racje,szmaciarze nie oddaje pełni waszej Guild.Mnie się bardziej podoba jak to mój tato nazwał:" Kółko różańcowe".Bo w grze co pokazały CSy nic nie jesteście warci.I masz rację daj sobie spokój z MU, idż na podwórko,jak umiesz pokop sobie piłkę najlepiej o ścianę.Bo tam nie potrzebne są żadne umiejętności.

Offline

 

#14 2009-05-26 13:27:55

Marcinos

Writer

Zarejestrowany: 2009-05-08
Posty: 28
Punktów :   

Re: Pomysł- Oficjalne podziękowania dla wielkiego "guru" kamyk-a (2Face)

No no pozdrów tate Umiejętności grania na privie ?? Weź człowieku się obudź - w MU liczy się w 90% czas spędzony na grze a że Ty jesteś niepełnosprytny i nie wiesz co to piłka, dziewczyna czy tam rower to już nie moja wina. Ja traktuje Mu jako zabawę a nie "muszę być TOP 1 " - i na cholerę jak i tak to nic nie daje a serwerek leci ku upadkowi - graj dobij to 100 czy 300 rr i będziesz dumny - no i tato też

A czy ktoś jest czegoś warty oceniasz przez najgłupszą grę jaką jest MU to świadczy tylko o Twojej pozycji psychiczno-intelektualnej, która jest bardzo niska.

Na tym kończę bo szkoda klawiatury na ludzi co uważają Gry Komputerowe za osiągnięcia życiowe - pozdrawiam i życzę dalszego rozwoju


Ing: SirPadre

Offline

 

#15 2009-05-26 14:55:07

_Sheyk_

Writer

Skąd: Nowy Targ
Zarejestrowany: 2009-05-05
Posty: 50
Punktów :   
WWW

Re: Pomysł- Oficjalne podziękowania dla wielkiego "guru" kamyk-a (2Face)

Więc mamy cię wielbić i chwalić na kolanach ? Wiesz jakoś nie mam zamiaru... A SS nie wstawiłeś bo wygraliście CS... Jakbyście przegrali to by bylo... ^^

Offline

 
  • Index
  •  » Pomysły
  •  » Pomysł- Oficjalne podziękowania dla wielkiego "guru" kamyk-a (2Face)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl